Article number:10015169EAN:4007698151690
Musical clock/snow globe locomotive, W22 x D12 x H18 cm
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The music box/snow globe locomotive is ideal for retailers and interior designers who want to set festive accents. Robust polyresin guarantees durability, while the appealing design promotes customer loyalty. Easy to display in shop windows or as an eye-catcher in hotel lobbies.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 22 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight IC: | 2 kg |
| Weight MC: | 11.7 kg |
| Shipping pallet: | 64 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W138 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









