Article number:10030533EAN:4007698323196
Apple with 30 LEDs, with timer, made of red glass (W/H/D) 22x24x22cm
| IC / MC: | 1 / 4 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance the appeal of any retail space or decoration with the durable glass LED apple. Incorporate this impressive design element for increased customer footfall. Benefit from easy presentation and a reliable timer - ideal for stylish displays and interior design projects.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Color: | Red |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 4 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | 10010952 – AA Mignon Stabbatterie |
| Depth: | 22 cm |
| Width: | 22 cm |
| Height: | 24 cm |
| Weight IC: | 1.48 kg |
| Weight MC: | 7.6 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W158, W491, W511 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










