Article number:10026083EAN:4007698049348
Deer lying with glitter made of poly brown (W/H/D) 10x10x5cm
| IC / MC: | 4 / 72 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Deer lying with glitter made of poly Brown (W/H/D) 10x10x5cm - Ideal for retailers and interior designers, this durable polyresin figurine offers an appealing design option. Perfect for decorative concepts, it enhances the visual appeal of your collections and increases retail sales opportunities.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Brown |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 5.5 cm |
| Weight IC: | 0.6 kg |
| Weight MC: | 10.8 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W066, W272 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










