Article number:10034853EAN:8713619415258
Light ball Ball Smokey 37cm/300led Classic Warm 5m supply cable - Ip44 Transfo On/ 8/16s Timer / Off / Dimmer
| IC / MC: | 2 / 2 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The Ball Smokey light sphere with 300 LEDs is ideal for elegant retail spaces and stylish interior design. Its robust material ensures long-term use, while the timer optimizes energy efficiency. A highlight for any commercial presentation.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Color: | Transparent |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 2 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 17 cm |
| Width: | 39 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 2.42 kg |
| Weight MC: | 2.42 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W373, W544 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.
















