Article number:10014278EAN:4007698142780
Fragrance lamp made of ceramic/bamboo, white, W12 x D10 x H14 cm
| IC / MC: | 1 / 24 |
|---|---|
| PU: | 3 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Encourage creativity and elegance in retail: the combination of durable ceramic and bamboo gives this fragrance lamp an exquisite design. Ideal for appealing displays, it offers interior designers versatile decoration options and retailers attractive margins. Perfect for retail spaces or professional environments.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Brown |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 3 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight IC: | 0.44 kg |
| Weight MC: | 10.5 kg |
| Shipping pallet: | 480 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W153, W425, W554 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










