Article number:10020452EAN:4007698204525
Ceramic elephant fragrance lamp, 3 assorted, W16 x D8 x H14 cm
| IC / MC: | 1 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Made from durable ceramic, the Elephant fragrance lamp is ideal for retailers and designers. With its stylish versatility, it increases sales through appealing presentation. Perfect for use in stores or for interior decoration.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 16 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight IC: | 0.67 kg |
| Weight MC: | 16 kg |
| Shipping pallet: | 384 |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W156, W554 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










