Article number:10026132EAN:4007698049799
Christmas mouse made of poly gray 3-fold, (W/H/D) 3x6x3cm
| IC / MC: | 24 / 288 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The adorable gray poly mice with their festive red and gold accents are versatile and appeal to holiday shoppers. These durable figures are perfect for seasonal displays in gift stores and promise high margin potential and a coherent design.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Green |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 288 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 3 cm |
| Width: | 3 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight IC: | 0.96 kg |
| Weight MC: | 11.52 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W065, W271 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









