Product information "Adhesive stickers 1-24, 2x assorted, wood, 3x0.7x3cm, 1 piece, brown, red-green"
Adhesive stickers 1-24, 2x assorted, wood, 3x0.7x3cm, 1 piece, brown, red-green
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accent colour: | White |
|---|---|
| Colour: | Brown, Red |
| Features: | SALE |
| Material: | Wood |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 24 |
| Outer carton quantity: | 192 |
| Assortment: | 2-way assorted |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 23.6 cm |
| Width: | 12.4 cm |
| Height: | 1.6 cm |
| Weight IC: | 0.694 kg |
| Weight OC: | 6.182 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars