Article number:10040158EAN:4007698589370
Yoga Santa Claus made of poly red 2-fold, (W/H/D) 15x18x9cm 21x15x7cm
| IC / MC: | 4 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Yoga Santa Claus made of durable poly in red makes for appealing seasonal presentations in retail stores. Ideal for creative window displays and interior design, it offers long-term profitability and versatility thanks to its robust material. Perfect for decoratively enhancing your range.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Red |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight IC: | 1.12 kg |
| Weight MC: | 6.74 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W090, W444 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











