Article number:10022121EAN:4007698024772
Winter scene Cologne Cathedral with light, music, mov. Bell, poly tree Colorful (W/H/D) 38x40x52cm
| IC / MC: | 1 / 1 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Present your customers with the impressive winter scene of Cologne Cathedral: durable poly construction, with light and music, ideal for your salesrooms. The moving bell and illuminated tree create an unforgettable ambience that increases sales and customer satisfaction. Perfect for seasonal decorations.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | SALE |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 1 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 52 cm |
| Width: | 38.5 cm |
| Height: | 40 cm |
| Weight IC: | 11 kg |
| Weight MC: | 11 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W964 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









