Product information "Window picture 1 motif (sweet Santa), plastic, 28.5cmx34.5cm, 1 piece, red-white"
Window picture 1 motif (sweet Santa), plastic, 28.5cmx34.5cm, 1 piece, red-white
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accent colour: | Red, White |
|---|---|
| Colour: | Brown |
| Features: | SALE |
| Material: | Plastic |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 24 |
| Outer carton quantity: | 144 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 40.2 cm |
| Width: | 28.4 cm |
| Height: | 0.4 cm |
| Weight IC: | 0.994 kg |
| Weight OC: | 6.342 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 29.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars