Article number:10044343EAN:4007698699277
Wind light snow landscape decor made of glass, colorful (W/H/D) 7x8x7cm
| IC / MC: | 12 / 48 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Emphasize winter flair with the colourful snowscape lantern made of durable glass. Ideal for retailers and interior designers, it offers an attractive margin and versatile decoration options in commercial environments, from stores to stylish offices.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | SALE |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight IC: | 1.98 kg |
| Weight MC: | 7.92 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W224 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










