Article number:10010400EAN:4007698104009
White ceramic fragrance lamp (W/H/D) 10x11x10 cm
| IC / MC: | 1 / 36 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This elegant ceramic fragrance lamp combines timeless design with high durability. Ideal for retailers, interior designers and commercial buyers, it enhances the appeal of any display and boosts your sales through versatile use in retail and decorative environments.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 0.71 kg |
| Weight MC: | 17 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W332/H186 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









