Article number:10043493EAN:4007698673970
Weihnachtsfigur Tropfenförmig mit LED aus Glas, Rot (B/H/T) 14x20x14cm Batteriebetrieb 3xAA nicht enthalten
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This elegant red jar with festive gold motifs and LED lighting will enchant anyone interested in seasonal decorations. The durable construction and battery operation promise versatility and high margin potential and are suitable for DIY stores and Christmas-themed stores. Brighten up your winter displays with this eye-catching ornament. Batteries not included.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Color: | Red |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | 10010521 – AAA Micro Stabbatterie |
| Depth: | 14 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 20 cm |
| Weight IC: | 0.57 kg |
| Weight MC: | 1.72 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W400 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










