Article number:10039509EAN:4007698555733
Rabbit head made of poly white (W/H/D) 14x44x11cm
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the rabbit head made of durable polyresin, ideal for stylish store fittings and creative interior design. Brings design and elegance to any commercial environment and offers an attractive margin for retailers. Robust and versatile for a wide range of decorative concepts.
| Color: | White |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 43.5 cm |
| Weight IC: | 1.19 kg |
| Weight MC: | 7.12 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O032 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











