Product information "Easter basket, bamboo, 17x5 cm, 1 piece, natural"
Easter basket, bamboo, 17x5 cm, 1 piece, natural
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Season: | Easter |
| Inner carton quantity: | 40 |
| Outer carton quantity: | 240 |
| Packaging units: | 40 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 17 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight IC: | 0.595 kg |
| Weight OC: | 9.38 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 30.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
