Article number:10028388EAN:4007698076610
Poly music box carousel Colorful (W/H/D) 11x17x11cm
| IC / MC: | 1 / 8 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The colorful music box carousel (poly, 11x17x11cm) combines appealing design with durability. Ideal for retailers for seasonal decoration and interior designers looking for charming accents. Take advantage of the versatility and high margin opportunity for a profitable business environment.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 8 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 0.67 kg |
| Weight MC: | 5.33 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W062 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










