Product information "Nutcracker, standing, poly, 15 cm, 1 piece, white-silver"
Nutcracker, standing, poly, 15 cm, 1 piece, white-silver
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accent colour: | White |
|---|---|
| Colour: | silver |
| Features: | SALE |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 12 |
| Outer carton quantity: | 72 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 3.5 cm |
| Width: | 3.5 cm |
| Height: | 14.5 cm |
| Weight IC: | 1.2 kg |
| Weight OC: | 7.46 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
