Article number:10028169EAN:4007698074470
Music box, snow globe with music Santa Claus locomotive made of poly Colorful (W/H/D) 25x21x14cm
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
High-quality music box made of robust poly, ideal for retailers and interior designers. Attractive margins thanks to attractive design and durable finish. Perfect for seasonal store decorations and professional displays. Dimensions: 25x21x14 cm.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 14 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight IC: | 1.98 kg |
| Weight MC: | 11.88 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W128 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









