Article number:10035509EAN:4007698443818
Metal lantern house white (W/H/D) 12x34x12cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enrich your sales area with the timeless lantern made of durable metal. Ideal for retailers and interior designers who focus on design and functionality. Attractive margins and easy integration into any concept guarantee commercial success and customer satisfaction.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 34 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 12 cm |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | A055/W939 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









