Article number:10041769EAN:4007698629571
Metal lantern fir tree beige, brown, green 3-fold, (W/H/D) 10x19x10cm
| IC / MC: | 3 / 18 |
|---|---|
| PU: | 3 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The three-piece lantern set made of robust metal (beige/brown/green) offers commercial buyers durable quality and versatile design. Ideal for retail and stylish decorations, it enhances the visual appeal of your displays and brings an attractive margin through appealing presentation. (W/H/D 10x19x10cm).
| Color: | Beige |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Metal |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 3 |
| MC quantity: | 18 |
| Packaging units: | 3 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10.5 cm |
| Width: | 10.5 cm |
| Height: | 19 cm |
| Weight IC: | 0.6 kg |
| Weight MC: | 3.6 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W185 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











