Article number:10047679EAN:4007698279776
Honeycomb table made of paper/cardboard white (W/H/D) 30x60x30cm
| IC / MC: | 1 / 8 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 31/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Honeycomb table made of paper/cardboard" impresses retailers and interior designers with its sustainable design and versatile use in the salesroom. Lightweight, stable and attractively priced, it is ideal for modern presentations and enhances the visual appeal of your products.
| Color: | White |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Paper/Cardboard |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 8 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 30 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 60 cm |
| Weight IC: | 0.44 kg |
| Weight MC: | 3.52 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











