Product information "Fragrance lamp with tree motif, porcelain, 10.5x10.5x13.5cm, 1 pc, white, @"
Fragrance lamp with tree motif, porcelain, 10.5x10.5x13.5cm, 1 pc, white, @
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Colour: | White |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 12 |
| Outer carton quantity: | 12 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10.6 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 13.6 cm |
| Weight IC: | 3.924 kg |
| Weight OC: | 8.234 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
