Product information "Decorative tree to stand on, polyresin, 13x13x40.5cm, 1 pc, brown, @"
Decorative tree to stand on, polyresin, 13x13x40.5cm, 1 pc, brown, @
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accent colour: | Beige |
|---|---|
| Colour: | Brown |
| Features: | SALE |
| Material: | Poly |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 6 |
| Outer carton quantity: | 6 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12.4 cm |
| Width: | 12.4 cm |
| Height: | 40 cm |
| Weight OC: | 5.936 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W399 |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars