Article number:10034143EAN:4007698415259
Christmas tree made of clay black, gold (W/H/D) 18x46x13cm
| IC / MC: | 1 / 4 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The Christmas tree made of high-quality clay in black and gold enriches any retail space and interior design with its timeless design. Durable and exquisitely crafted, it offers versatile use for stylish decoration, enhancing the appeal of your product displays and supporting profitable business growth.
| Color: | Black |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Clay |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 4 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 18 cm |
| Height: | 46 cm |
| Weight IC: | 1.05 kg |
| Weight MC: | 4.18 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W936 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











