Article number:10045042EAN:4007698719449
Chicken hanger made of textile, 3-fold, white/yellow/pink (W/H/D) 7x14x5cm
| IC / MC: | 12 / 192 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add a special touch to your retail space with the durable textile hanger chicken in white/yellow/pink. Ideal for interior designers and retailers, it offers versatile decoration options and increases visual appeal. High-quality workmanship guarantees robust use in a professional environment.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Color: | White |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Material: | Textile |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 192 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight IC: | 0.13 kg |
| Weight MC: | 2.11 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | ZZZ45042 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









