Article number:10027088EAN:4007698064815
Bunny made of poly brown, gray 6-fold, (W/H/D) 5x7x4cm
| IC / MC: | 36 / 144 |
|---|---|
| PU: | 36 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Charming polyresin bunnies in brown and gray with playful, realistic details. Perfect for gift stores and home decor stores, these durable, compact figures offer high margin potential and a whimsical touch that appeals to nature lovers and collectors alike. Ready for display for seamless merchandising.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 36 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 36 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 5.5 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight IC: | 2.88 kg |
| Weight MC: | 11.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O082 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









