Article number:10045538EAN:4007698735746
Ceramic parrot vase, yellow (W/H/D) 13x25x13cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the Parrot vase made of high-quality, durable ceramic. Perfect for retailers and interior designers who want to create visual highlights. This impressive decoration adds character to any room and guarantees an attractive margin in commercial sales. Ideal for stylish presentations.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Gelb |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 25 cm |
| Weight IC: | 0.77 kg |
| Weight MC: | 9.24 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45538 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











