Article number:10043405EAN:4007698671518
Ceramic owl, 2-fold, brown (W/H/D) 7x9x7cm
| IC / MC: | 8 / 48 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
With their durable ceramic production, the brown decorative owls (7x9x7cm) offer stylish added value for retailers and interior designers. Ideal for versatile decorations, they increase the attractiveness of commercial interiors and facilitate presentation thanks to their compact design.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Autumn, Spring |
| IC quantity: | 8 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 1.14 kg |
| Weight MC: | 6.86 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W196, W541 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









