Article number:10044070EAN:4007698689681
Ghost with LED pumpkin (colorful, excl. 2xLR44) made of ceramic, white/orange (W/H/D) 12x10x7cm
| IC / MC: | 1 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Charming white ceramic ghost with bright orange LED pumpkin, perfect for seasonal displays. Ideal for gift stores and home decoration stores looking to add festive decorations to their range. The robust construction ensures a long life and high margin potential that appeals to cost-conscious commercial buyers.
| Color: | Orange |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Autumn |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | 10010163 – LR44 1,55V Knopfzelle |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 0.25 kg |
| Weight MC: | 12.14 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W548 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










