Article number:10046438EAN:4007698242831
Bear with hat/scarf Edge stool made of textile Colorful 2 assorted (W/H/D) 15x62x25cm
| IC / MC: | 2 / 24 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 31/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This charming edge stool combines durable textile with appealing design and is ideal for attractive window displays. Maximize your profitability with versatile retail and indoor applications. Perfect for creating a welcoming atmosphere for customers.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Kollektion: | Nordic Lodge |
| Material: | Textile |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 25 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 62 cm |
| Weight IC: | 0.46 kg |
| Weight MC: | 11.09 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









