Article number:10030707EAN:4007698327385
Angel with metal wings, wooden heart Brown (W/H/D) 22x42x6cm
| IC / MC: | 2 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The angel with metal wings and brown wooden heart combines art and craftsmanship for discerning interior designers and retailers. Durable wood provides timeless elegance, while precious metal adds commercial value to retail and decorative spaces. Ideal for stylish presentations.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Color: | Brown |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Material: | Wood |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 22 cm |
| Height: | 42 cm |
| Weight IC: | 2.08 kg |
| Weight MC: | 12.48 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W293, W560 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









