Article number:10037464EAN:4007698493233
Angel stand made of natural mango wood (W/H/D) 16x59x10cm
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Crafted from durable mango wood, this angel display offers versatility and commercial appeal to retailers and designers. Ideal for stylish shop windows or themed interiors, its natural elegance adds a timeless touch to any setting.
| Color: | Nature |
|---|---|
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9.5 cm |
| Width: | 16 cm |
| Height: | 59 cm |
| Weight IC: | 1.74 kg |
| Weight MC: | 10.43 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W223 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










