Article number:10043906EAN:4007698685188
Angel made of wood/metal, natural (W/H/D) 22x36x4cm
| IC / MC: | 2 / 36 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
With its natural wood finish and elegant metal wings, this minimalist angel appeals to modern decor and gift store enthusiasts. Durable craftsmanship ensures lasting elegance and enhances any display with high profit potential and timeless style.
| Color: | Nature |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 22 cm |
| Height: | 36 cm |
| Weight IC: | 0.48 kg |
| Weight MC: | 8.71 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W388 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










