Article number:10027469EAN:4007698067250
Angel made of mango wood with metal wings Brown (W/H/D) 21x25x6cm
| IC / MC: | 4 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add a stylish touch to your offering with the Angel, made from durable mango wood and elegant metal wings. Ideal for retailers and interior designers, this piece embodies timeless aesthetics and quality to make your retail space or project profitable and appealing.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 25 cm |
| Weight IC: | 1.833 kg |
| Weight MC: | 13.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W045, W294, W556 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









