Article number:10044936EAN:4007698716752
Yoga bunny with poly Easter egg, brown (W/H/D) 11x15x6cm
| IC / MC: | 4 / 32 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This charming yoga bunny made of durable poly resin offers commercial buyers an attractive margin and impresses retailers with its versatile presentation. Ideal for seasonal decorations, it appeals to interior designers with its stylish design and promises long-lasting quality.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Brown |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 32 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 0.92 kg |
| Weight MC: | 7.39 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ44936 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









