Article number:10046323EAN:4007698237196
Winter town LED made of plastic Colorful (W/H/D) 33x33x15cm
| IC / MC: | 1 / 3 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 36/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add winter charm to your retail space or decoration project with the colorful LED winter town made of durable plastic. Easy to present, it offers retailers attractive margins and interior designers versatile application possibilities with high material quality. Including simple power supply, ideal for any commercial environment.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Kollektion: | Nordic Lodge |
| Material: | Plastic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 3 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | 10010952 – AA Mignon Stabbatterie |
| Depth: | 33 cm |
| Width: | 33 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 1.98 kg |
| Weight MC: | 5.94 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











