Article number:10044648EAN:4007698709679
Winter scene with light (with adapter) made of poly, colorful (W/H/D) 27x20x22cm
| IC / MC: | 1 / 4 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 40/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance your retail or design space with the "Winter scene with light." Crafted from durable poly, its vibrant colors and included adapter ensure longevity and captivating displays. Perfect for commercial settings, it draws in customers, boosting sales with its eye-catching appeal.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | NEU |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 4 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 22 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 20 cm |
| Weight IC: | 1.65 kg |
| Weight MC: | 6.6 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W130, W343 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










