Product information "Tea light 24 numbers. Glass. 7x8 cm. 1 pc. white-red"
Tea light 24 numbers. Glass. 7x8 cm. 1 pc. white-red
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accent colour: | White |
|---|---|
| Colour: | Red |
| Features: | SALE |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 12 |
| Outer carton quantity: | 48 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7.5 cm |
| Width: | 7.5 cm |
| Height: | 8.5 cm |
| Weight IC: | 2.434 kg |
| Weight OC: | 10.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
