Article number:10043336EAN:4007698669591
Stich mit Kugeln aus Textil, Bunt (B/H/T) 4x4x175cm
| IC / MC: | 6 / 96 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The colorful textile garland with pompoms, dimensions 4x4x175 cm, impresses with its robust and durable materials. Ideal for retailers and designers who want an attractive, easy-to-present design. Perfect for commercial decoration and versatile use in different environments.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Textile |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 175 cm |
| Width: | 4 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight IC: | 0.33 kg |
| Weight MC: | 5.28 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W094 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









