Product information "Square wickerwork vase, glass, 11.7x11.7x11.7cm, 1 piece, clear, @"
Square wickerwork vase, glass, 11.7x11.7x11.7cm, 1 piece, clear, @
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Season: | Easter |
| Inner carton quantity: | 16 |
| Outer carton quantity: | 8 |
| Packaging units: | 16 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13.2 cm |
| Width: | 13.2 cm |
| Height: | 12 cm |
| Weight OC: | 6.118 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
