Article number:10027383EAN:4007698066253
Snow globe snowman with instruments made of poly, stained glass 3-fold, (W/H/D) 5x6x5cm
| IC / MC: | 12 / 96 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Bring winter charm to your product range with our robust snowman snow globe made of poly and glass. The bright colors and musical theme will attract customers and ensure high sales. Perfect for shop windows and festive retail decorations.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight IC: | 1.21 kg |
| Weight MC: | 9.7 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W142 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









