Article number:10041865EAN:5715049434345
Secret Santa door display accessory dog made of poly, beige (W/H/D) 2x4x2cm
| IC / MC: | 12 / 192 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
"The Wichteltür display accessory dog made of durable poly in beige is ideal for retailers and designers who want to add versatility to decoration concepts. Its compact size guarantees easy placement and ensures high profitability in commercial environments."
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Beige |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 192 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 2 cm |
| Width: | 2 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight IC: | 0.13 kg |
| Weight MC: | 2.11 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W533 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









