Article number:10012413EAN:4007698124137
Musical clock/snow globe snowman, 11x15x11cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Robust music box/snow globe "Snowman", 11x15x11cm made of high-quality plastic. Ideal for retailers and interior designers, it offers durable quality and appealing design for Christmas displays. Maximizes appeal and sales volume with impressive details and easy integration into various decor concepts.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 0.94 kg |
| Weight MC: | 11.8 kg |
| Shipping pallet: | 240 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W124 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









