Article number:10015826EAN:4007698158262
Musical clock/snow globe Santa Claus made of poly/glass (W/H/D) 11x13x11 cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The high-quality poly/glass music box with Santa Claus motif (11x13x11 cm) combines robust material with elegant design, ideal for retailers and interior designers. It impresses with its simple presentation and durability, increases profitability and offers versatile decoration options in a commercial environment.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight IC: | 1 kg |
| Weight MC: | 12.1 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W141 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









