Article number:10032165EAN:4007698366230
Metal lantern white 2-fold, (W/H/D) 12x17x12cm
| IC / MC: | 4 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Versatile and stylish: this white metal lantern guarantees long-lasting quality and high design standards. Ideal for retailers and interior designers, it offers an attractive margin and fits perfectly into modern decoration concepts. Set the tone in your store or professional environment.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 1.06 kg |
| Weight MC: | 6.34 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | H129 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









