Article number:10025293EAN:4007698472320
Metal Christmas bauble hanger, set of 150, gold (W/H/D) 5x10x1cm
| IC / MC: | 24 / 48 |
|---|---|
| PU: | 48 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Maximize your business profits with our durable Christmas bauble hangers made from high quality metal. Ideal for retailers and interior designers, the set of 150 in elegant gold makes for easy presentations and appealing decorations that perfectly combine durability and style.
| Color: | Gold |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 48 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 1 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 1.05 kg |
| Weight MC: | 2.1 kg |
| Set: | Yes |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W160, W212, W285, W377, W522 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









