Article number:10039438EAN:4007698551766
Lantern house flowers decor made of ceramic colorful 2-fold, (W/H/D) 9x14x7cm 8x16x7cm
| IC / MC: | 6 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Charming ceramic lanterns with delicate floral patterns and colorful roofs in green and orange. Perfect for gift stores, they enhance the aesthetics of the home and promise longevity. These display-ready items attract modern shoppers looking for unique decorating solutions.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7.2 cm |
| Width: | 8.7 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight IC: | 1.65 kg |
| Weight MC: | 13.2 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O011 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










