Article number:10043541EAN:4007698675646
Lantern fir branch decor made of glass, green (W/H/D) 9x10x9cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add a stylish touch to your assortment with the fir branch lantern decor made of durable glass. Ideal for retailers and interior designers who value quality and profit, this green design offers timeless elegance for a variety of decorative concepts. Perfect for an inviting ambience.
| Color: | Green |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 1.88 kg |
| Weight MC: | 11.3 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W076, W186 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










