Article number:10045818EAN:4007698743949
Hase Honeycomb aus Papier/Pappe, Weiß (B/H/T) 60x120x60cm
| IC / MC: | 1 / 1 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
Sold out for the current season.
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The Honeycomb bunny made of durable paper offers versatile decoration options for retailers and interior designers. With its impressive size, it attracts attention and enhances retail space appeal. Easy to display, it optimizes room designs with a touch of modern elegance and efficiency.
| Color: | White |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Paper/Cardboard |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 1 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 60 cm |
| Width: | 60 cm |
| Height: | 120 cm |
| Weight IC: | 2.75 kg |
| Weight MC: | 2.75 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45818 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









